gazeta logo

Przedstawiamy Państwu Gazetę w Przasnyszu, nowy, niezależny tytuł prasowy, który co 2 tygodnie będzie docierał do mieszkańców wszystkich miast i gmin powiatu przasnyskiego. Nasza gazeta będzie częścią lokalnej społeczności. Nasi dziennikarze będą opisywali Państwa problemy i starali się pomagać je rozwiązywać. Będziemy dotykali tematów lekkich i przyjemnych, ale nie pominiemy spraw trudnych, a nierzadko kontrowersyjnych. Nie będą to tylko dobre wiadomości, ale wszystkie te, nad którymi warto i trzeba się pochylić. Będą również ciekawe tematy i sprawy, których gdzie indziej nie znajdziecie. Każdy mieszkaniec będzie miał możliwość wypowiedzenia się na łamach naszej gazety. Prosimy o wysłanie wiadomości na nasz adres mailowy. Postaramy się zająć wszelkimi sugerowanymi sprawami. Jesteśmy jedną lokalną Wspólnotą. Pozdrawiamy i zapraszamy do lektury pierwszego numeru Gazety w Przasnyszu.

Chcemy, aby Gazeta w Przasnyszu to przede wszystkim była wizja, jakość i wysoki poziom. Mamy nadzieję, że dzięki temu Gazeta w Przasnyszu będzie chętnie czytana i oczekiwana, a to przecież dla osób, instytucji i firm zainteresowanych dobrą i szeroką reklamą jest bardzo ważne. A reklamodawców traktować będziemy jak partnerów. Oferujemy najniższe ceny reklam w powiecie oraz ich bezpłatne projekty i doradztwo. Mamy 6000 egzemplarzy nakładu i bardzo szeroki zasięg. Sprawdźcie nas. A na pewno się nie zawiedziecie i będziecie zadowoleni ze współpracy.

Będzie to Wasza Gazeta i najważniejsi będą dla nas mieszkańcy i Ich problemy. A solidna i uczciwa praca na rzecz Czytelników i Reklamodawców z pewnością również pozwoli nam na rozwój.

Wszystko robimy po to, żeby dla Was i wspólnie z Wami tworzyć Gazetę w Przasnyszu. Pozdrawiamy Was serdecznie i do zobaczenia we wszystkich miastach i gminach naszego powiatu.